Drzwi Otwarte w Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta

2013.04.17

21 marca br. szóstoklasiści z Kornelówki mieli przyjemność uczestniczyć w promocji Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta we Wronkach. Pani dyrektor Jolanta Michalak powitała wszystkich zgromadzonych gości i życzyła im miłego pobytu. Następnie gimnazjaliści pokazali swoim młodszym  koleżankom i kolegom sale lekcyjne, bibliotekę, stołówkę, świetlicę i salę gimnastyczną. Spacer po szkole  był bardzo ciekawy i pełen niespodzianek. Uczniowie gimnazjum wraz ze swymi wychowawcami przygotowali bowiem prezentacje  i konkursy na temat  krajów Unii Europejskiej.

Dzięki tej wizycie naszym uczniom łatwiej będzie wybrać gimnazjum, do którego w przyszłości będą uczęszczali.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu i Uczniom Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta za tak miłe przyjęcie w murach ich szkoły.