I miejsce dziewczyn i chłopaków w turnieju piłki nożnej ,,Mała Piłkarska Kadra Czeka

2017.04.24

Dnia 12.04.2017 nasi uczniowie udali się na turniej piłki nożnej ,,Mała Piłkarska Kadra Czeka”. W turnieju nasi zawodnicy reprezentowali gminę Wronki. Impreza odbyła się w Szamotułach. Poza naszą drużyną byli reprezentanci gmin: Szamotuły, Ostroróg i Pniewy. Chłopcy z naszej Szkoły wygrali wszystkie swoje spotkania, nie tracąc żadnej bramki, dziewczyny również wygrały cały turniej. Nasi uczniowie poza pierwszymi miejscami zdobyli również nagrody indywidualne.

05.05.2017 chłopcy będą brali udział w dalszym etapie turnieju, tym razem na szczeblu rejonowym w Chodzieży, dziewczyny w Koźminie Wielkopolskim.

Mamy nadzieję, że zarówno chłopcy jak i dziewczynki zaprezentują się z jak najlepszej strony.

Reprezentacja chłopców:

Szymon Chojan, Tomasz Gorący, Nikodem Stachowiak, Oskar Klessa, Stanisław Hibner, Norbert Starzyński, Adrian Dymek, Igor Komarnicki, Gracjan Wachowiak, Adrian Czaprański, Gracjan Wojciechowski.

Wyniki poszczególnych spotkań:

Szamotuły ‑ Wronki 0:1

Wronki ‑ Pniewy 8:0

Wronki ‑ Ostroróg 2:0

Klasyfikacja końcowa:

I Miejsce: Wronki

II Miejsce: Szamotuły

III Miejsce: Ostroróg

IV Miejsce: Pniewy

Najlepszym bramkarzem turnieju wśród chłopców został wybrany Szymon Chojan.

Reprezentacja dziewcząt:

Julia Rusinek, Nicola Przybysz, Julia Szymkowiak, Julia Kuźniak, Oliwia Gołąb, Agnieszka Krzyżaniak, Lena Zielińska, Sandra Budziszewska.

Wyniki poszczególnych spotkań:

Wronki ‑ Ostroróg 7:1