WIELKI SUKCES UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 WE WRONKACH I ZAWODNIKÓW KLUBU MKS BŁĘKITNI WRONKI

2017.05.25

Dnia 22.05.2017 nasi uczniowie – po zwycięstwie w etapie powiatowym i rejonowym – udali się na kolejne rozgrywki w ramach turnieju ,,Mała Piłkarska Kadra Czeka”, tym razem do Środy Wielkopolskiej, gdzie rywalizowali z reprezentantami pozostałych 8 powiatów Wielkopolski.

Już sam awans do najlepszej ósemki w Wielkopolsce był dużym sukcesem naszych zawodników, którzy pracując sumiennie każdego dnia, udowadniają, że nie ma żadnych przeszkód w odnoszeniu sukcesów, nawet pochodząc z mniejszej miejscowości. Nasi zawodnicy reprezentowali w tym turnieju Powiat Szamotulski.

Do turnieju przystąpiło 8 drużyn, które zwyciężyły we wcześniejszych etapach turnieju:

1. Wągrowiec,

2. Poznań,

3. Środa Wielkopolska,

4. Szamotuły,

5. Ostrzeszów,

6. Ostrów Wielkopolski,

7. Konin.

Turniej rozegrano w dwóch grupach, w których wystąpiły po 4 zespoły. Z każdej grupy awansowały dwie najlepsze drużyny, które rozegrały ze sobą półfinał i finał.

Nasza drużyny rozegrała 5 spotkań, wygrywając 4 i jedno remisując, nie tracąc przy tym żadnej bramki.

Nasi zawodnicy trafili do grupy A:

1. Wągrowiec

2. Szamotuły