Wystawa Papieska

2017.10.22

Dnia 22 października 2017 r. w kościele pw. św. Katarzyny we Wronkach została otwarta kolejna Wystawa Papieska Poświęcona Pamięci OJCA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II. W ramach wystawy został zorganizowany konkurs plastyczny. Temat tegorocznego konkursu to portret Świętego Jana Pawła II.

Konkurs miał zainspirować dzieci i młodzież do bliższego poznania nauki Jana Pawła II. Ponadto miał propagować wśród dzieci i młodzieży różne techniki plastyczne oraz rozwijać i zaprezentować talenty artystyczne uczestników konkursu.

Na wystawę trafiły prace plastyczne dzieci wronieckich szkół podstawowych. Na wystawie umieszczono wyróżnione prace. Komisja powołana przez organizatorów oceni prace i ogłosi wyniki. Wystawę odwiedzili uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz mieszkańcy Wronek.

Dziękuję wszystkim uczniom za piękne prace, a wychowawcom, nauczycielom, katechetom i rodzicom za zaangażowanie i pomoc.

Hanna Janicka