I Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego Macmillan Primary School Tournament

2013.06.02

15 maja 2013 r. w naszej szkole odbył się I Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego  Macmillan Primary School Tournament pod patronatem Wydawnictwa Macmillan, które było fundatorem nagród.

W  konkursie uczestniczyli uczniowie z następujących szkół: SP nr 1 Wronki, SP nr 2 Wronki, SP Nowa Wieś, SP Biezdrowo, SP Obrzycko, SP Ostroróg, SP Szamotuły oraz SP Kaźmierz.

Uczniowie przystąpili do napisania testu leksykalno – gramatycznego. Po zakończeniu konkursu ogłoszono wyniki oraz wręczono nagrody.

Oto lista zwycięzców w klasach I –III:

miejsce I Arkadiusz Wargacki – klasa III – SP Ostroróg,

miejsce II Kacper Mendelewski – klasa III – SP Obrzycko,

miejsce III Kasper Gucia – klasa III – SP nr 2 Wronki.

Wyróżnienie otrzymała Aleksandra Ginalska – klasa III, SP nr 2 Wronki.

Zwycięzcy konkursu w klasach IV-VI:

miejsce I  Aleksandra Wójcik – klasa IV – SP Kaźmierz,

miejsce II Maciej Kaszkowiak – klasa V – SP nr 1 Wronki,

miejsce III Tytus Lemiesz – klasa VI – SP nr 2 Wronki.

Wyróżnienie otrzymała Paulina Trzybinska z  klasy VI SP Obrzycko oraz Olga Orzechowska z klasy VI – SP nr 2 Wronki.

Gratulujemy!:)

Dziękujemy Radzie Rodziców za sponsorowanie słodkiego poczęstunku dla uczestników potyczek z językiem angielskim oraz zaproszonych gości. Serdecznie dziękujemy także panu Marcinowi Kaźmierczakowi za wypieki.

Dąbrówka Tritt