Szafki dla uczniów :)

2019.09.22

Mam na imię Antek. Jestem uczniem klasy VI a. Wszyscy zapewne już wiecie, że w naszej szkole pojawiły się szafki dla uczniów. Dzięki temu będziemy mieli lżejsze tornistry. Wiedziony ciekawością, kiedy szafki będą dostępne, postanowiłem zadać kilka pytań pani Dyrektor…

Ja: Dzień dobry! Pani dyrektor, chciałbym pani zadać kilka pytań odnośnie szafek.

Pani Dyrektor: Słucham.

Ja: Czy każdy uczeń będzie mieć szafkę?

Pani Dyrektor: Szafki będą przeznaczone dla uczniów z klas od IV  do VIII. Każdy z tych uczniów będzie posiadał jedną szafkę i będzie za nią odpowiedzialny.

Ja: Do czego będą służyły szafki?

Pani Dyrektor: Do szafki włożyć będzie można głównie podręczniki, ćwiczenia, zeszyty, lektury, strój gimnastyczny. Szczegóły zagospodarowania szafek są ujęte w regulaminie korzystania z szafek.

Ja: Kiedy szafki zostaną otwarte?

Pani dyrektor: Uczniowie otrzymają klucze do szafek w momencie, gdy oni oraz ich rodzicie przeczytają regulamin i podpiszą dokument, że się z nim zapoznali. Mam nadzieję, że nastąpi to jeszcze przed 1 października 2019 r.

Wiemy zatem mniej więcej, jak będzie wyglądało korzystanie z szafek, nie mogę się tego doczekać i mam nadzieję, że nastąpi to jak najszybciej.

Życzę miłego dnia:)

Antoni Napierała, uczeń klasy VI a