Przejdź do wersji tekstowej
A++ A+ A A A A A

Apel podsumowujący

2013.07.05



27 czerwca 2013 roku odbył sie u nas w szkole apel podsumowujący pracę w  roku szkolnego 2012/2013. Na tym apelu zostali zaprezentowani uczniowie wyróżnieni w nauce i zachowaniu.

Oto oni:

IV a                                                                           IV b

1)      Natalia Szablewska   5,0  wz                       1)  Adrianna Szablewska       5,38 wz

2)      Adrian Obst               5,0   bdb                      2)  Marek Regdosz                 5,15 bdb

3)      Piotr Piechowiak        4,92 bdb                    3)  Natalia Golon                   4,85 bdb

4)      Szymon Frankowski 4,85 bdb                     4)  Krystian Górniak              4,77 wz

5)      Ernest Helwich          4,85 bdb

6)      Mikołaj Słomiński      4,85 bdb

 

 

V a                                                                             V b

1)  Julia Naparty                     5,2 wz                         1)  Paulina Kaszkowiak         5,2 wz

2)  Sara Skrzypczak               4,9 bdb                       2)  Kacper Coda                     5,1 wz

3)  Kamil Pujanek                  5,2 wz                         3)  Kamila Kamieniczna         5,0 wz

                                                                                  4)  Patryk Spychała                5,0 bdb

                                                                                  5)  Łukasz Kremer                 4,9 bdb

 

 

V c                                                                             VI a

1) Jagoda Krygier                  5,2 wz                         1)  Wojciech Biniek               5,4 wz

2)  Marta Zielińska                 5,1 wz                         2)  Tytus Lemiesz                   5,2 bdb

3)  Michał Jeżewski                5,1 wz                         3)  Olga Orzechowska           5,0 wz

4)  Hubert Cypel                    4,9 wz                         4)  Marta Bartkowiak             4,9 wz

5)  Mariusz Pawlik                 4,8 wz                         5)  Jakub Lum                        4,8 bdb

 

 

VI b                                                                           VI c

1)  Kajetan Nowak                 5,6 wz                         1)  Martyna Dudek                5,5 wz

2)  Oliwia Napierała               5,3 wz                         2)  Wojciech Nowak              5,4 wz

3)  Agnieszka Sokołowska     5,0 wz                         3)  Maja Krygier                     5,2 wz

4)  Marta Judek                      4,9 bdb                       4)  Joanna Regdosz                5,2 wz

5)  Olga Sobkowiak               4,9 bdb                       5)  Oliwia Kurasz                   5,0 wz

                                                                                  6)  Natalia Mellen                  4,9 wz

                                                                                  7)  Agnieszka Łuczak            4,9 wz

                                                                                  8)  Cyprian Kropaczewski     4,9 bdb

 

Zostały rownież podsumowane następujące konkursy:

X Konkurs Literacki o Złotą, Srebrną i Brązową Wronę – konkurs powiatowy

XIII Szkolny Konkurs Recytatorski „Julian Tuwim dzieciom”

VIII Szkolny Konkurs o Złote Jabłko „Jestem bohaterem baśni”.

Powiatowy Konkurs Recytatorski pt. :”Pozostańcie wierni temu dziedzictwu” w Kaźmierzu

Konkurs Regionalno – Ekologiczny: Walory turystyczne miasta i Gminy Wronki

Konkurs „Losy dalekich, losy bliskich”

Szkolny konkurs „Mapa bez tajemnic”

I Powiatowy Konkurs  Języka Angielskiego dla szkół podstawowych.

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Konkurs „Matematyczne Porachunki” dla klas VI.

Konkurs Matematyczny dla klas IV „Rachmistrz”

Konkurs Matematyczny „Kangur”

Konkurs Informatyczny :Bezpieczny Internet”

 Konkurs Informatyczno – Językowy „Moje szkolne wspomnienia”

IX Międzyszkolny Gminny Konkurs „Z książką, radiem, telewizją i komputerem w XXI w „.