Zaczynamy zabawę w parku linowym

2019.09.29

„Tutaj sprawdzicie swoje możliwości, lepiej poznacie siebie oraz swoich rówieśników.” Taką informację znaleźli uczniowie klas VI b i VI c, gdy szukali miejsca na tradycyjny wypad na pożegnanie lata i powitanie jesieni.

26 września 2019 r. z wychowawczyniami: Marią Pospieszną i Jolentą Ostrowską oraz nauczycielkami wf: Małgorzatą Anioł i Iwoną Kruszoną pojechaliśmy do parku linowego „Adrenalina” w Obornikach. Na miejscu przygotowaliśmy miejsce biwakowania i spotkaliśmy się z instruktorami, którzy pomogli nam ubrać specjalne pasy zabezpieczające i wytłumaczyli, jak zachowywać się podczas pokonywania trasy.

Następnie zaczęliśmy po kolei wchodzić na pierwszą platformę, by rozpocząć naszą przygodę w parku linowym. Niektóre przeszkody były trudne do pokonania, ale daliśmy radę. Na samym końcu była tyrolka, która sprawiła nam wiele frajdy. Później piekliśmy kiełbaski. Do Wronek wróciliśmy około godziny 14.00. Było super!

Nikola Radzi z VI c