Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

2019.11.28

W listopadzie odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II pt.: „Znam Jana Pawła II”. W konkursie uczestniczyli uczniowie klas IV-VII. Konkurs odbył się w czterech kategoriach wiekowych: pierwsza kategoria to klasy czwarte, druga – klasy piąte, trzecia to klasy szóste i czwarta – klasa siódma. W konkursie wzięło udział 40 uczniów naszej szkoły. Wśród nich najlepsi to:

W kategorii klas IV:

I miejsce – Jakub Galas,

II miejsce – Arshida Bohm,

III miejsce – Patryk Woelk.

W kategorii klas V:

I miejsce – Agata Zabłocka,

II miejsce – Elżbieta Paczkowska,

III miejsce – Zuzanna Witkowska.

W kategorii klas VI:

I miejsce – Kornelia Łapa i Gabriel Zastróżny,

II miejsce – Wiktoria Kalinowska,

wyróżnienie: Mikołaj Guziak.

W kategorii klas VII:

I miejsce – Julia Gackowska,

II miejsce – Marcin Król,

III miejsce – Alicja Golon.

W listopadzie również odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II pt.: „Znam Jana Pawła II”. W konkursie uczestniczyli uczniowie klas IV-VII Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 2, Szkoły Podstawowej nr 3 oraz Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi. Konkurs odbył się w czterech kategoriach wiekowych: pierwsza kategoria to klasy IV, druga to klasy V, trzecia to klasy VI, czwarta to klasy VII. W konkursie wzięło udział 35 uczniów. Najlepsi z naszej szkoły to:

W kategorii klas V:

III miejsce – Agata Zabłocka.

W kategorii klas VI:

III miejsce – Wiktoria Kalinowska.

W kategorii klas VII:

III miejsce – Julia Gackowska.

Gratulujemy!

Hanna Janicka, Justyna Dojas