"Pieczony ziemniak" - integracyjne spotkanie

2013.10.02

26 września br. uczniowie z klasy Ic wraz z rodzicami i wychowawczynią spotkali się w Lubowie, aby uczcić Święto Pieczonego Ziemniaka. W ciepłych promieniach jesiennego słońca dzieci chętnie poddały się wspólnej zabawie, do której zachęciły również rodziców i dziadków. Wielką atrakcją dla wszystkich była przejażdżka bryczką. Ogromną radość sprawiły również samodzielnie wykonane pieczątki z ziemniaków. Ognisko z ziemniakami, kiełbaską oraz kubek ciepłej herbaty i kawałek ciasta zaspokoił podniebienia nawet najbardziej wytwornych smakoszy. Pogoda dopisała, a dobry humor nie opuszczał uczestników spotkania.

Serdecznie dziękuję w imieniu swoim i dzieci wszystkim rodzicom, którzy włożyli wszelki wysiłek, aby ten dzień na długo został w naszej pamięci.

Beata Grabowska