Spotkanie z policjantem w grupie O ,,B’’

2013.10.08

W  czwartek  3  października   odwiedził  nas  policjant. Najpierw  spotkał  się  z   nami  w  sali  lekcyjnej,  gdzie  rozmawiał  z  dziećmi  na  temat  bezpieczeństwa  na  co  dzień. Później  zaprosił  dzieci  na  boisko.

Tam  stał  samochód  policyjny. Policjant  pokazał  dzieciom  akcesoria  wykorzystywane  w  pracy  policji  i  omówił  ich  przeznaczenie. Dzieci  przymierzały  kamizelki  i  kaski  policyjne. Największą  atrakcją   dla  dzieci była  przejażdżka  samochodem  policyjnym na  sygnale. Na  zakończenie  spotkania  dzieci  otrzymały  odblaski, które  od  razu  przymocowaliśmy  do  plecaków  uczniów, żeby  nauka  nie  poszła  w  las.

Agnieszka   Gołąbek