2012.11.05

Czternastego października przypada Dzień Edukacji Narodowej, popularnie zwany Dniem Nauczyciela. Jest to święto całej szkolnej społeczności. Z tej okazji, 12 października, nasi  uczniowie przygotowali uroczysty apel. Pani dyrektor Małgorzata Andrzejczak – Skrzypczak powitała wszystkich zebranych  i zaprosiła do wspólnego uczczenia tego wyjątkowego dnia.

Wychowankowie klasy 2B i 3A zaprezentowali się w przedstawieniu opartym na motywach „Lokomotywy” Juliana Tuwima. Uczniowie klas szóstych w imieniu wszystkich Kornelowców podziękowali nauczycielom oraz pracownikom obsługi i administracji  za cierpliwość, serdeczność i wyrozumiałość.

Życzenia wszystkim pracownikom naszej szkoły oraz uczniom i ich rodzicom złożyli także burmistrz Miasta i Gminy Wronki, pan Mirosław Wieczór oraz przewodniczący Rady Rodziców, pan Damian Kowalski.

Święto Edukacji Narodowej było najlepszym momentem, by podziękować za wieloletnią pracę nauczyciela i dyrektora naszej szkoły, Pani Marii Woźniak, która przeszła na emeryturę.

W tak miłej atmosferze, po wspólnym zaśpiewaniu Sto lat, wróciliśmy do swoich zajęć.

Dyrekcja, nauczyciele oraz pracownicy obsługi i administracji Kornelówki serdecznie dziękują za wszystkie otrzymane życzenia, które sprawiły im wielką radość i utwierdziły w przekonaniu, że ich trudna praca ma sens.