2013.10.15

Słowo- miłość za Jej troski

słowo- wdzięczność za Jej trud.

Dar to skromny, dar uczniowski

wyśpiewany z serc jak z nut.

Dzień Edukacji Narodowej to doskonała okazja, aby podziękować  nauczycielom za ich trud wychowywania i kształcenia. Przepiękną laurką na tę okoliczność była niewątpliwie część artystyczna wykonana przez uczniów klas młodszych. Swój występ dzieci zadedykowały wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Podczas uroczystości uczniowie zaprezentowali bogaty program artystyczny- recytowali wiersze, śpiewali piosenki oraz tańczyli.  Do życzeń dołączyła się również pani dyrektor szkoły i rodzice. Przewodniczący Rady Rodziców podziękował nauczycielom i pracownikom szkoły za trud włożony w wychowanie ich dzieci. Ten dzień był  szczególnie ważny dla uczniów klas pierwszych, ponieważ odbyło się ich ślubowanie, po którym stali się pełnoprawnymi członkami kornelowskiej społeczności.