Święto Pieczonego Ziemniaka w 0 ,,B’’

2013.10.24

W poniedziałek 21 października na terenie szkoły obchodziliśmy ,,Święto Pieczonego Ziemniaka’’. Najpierw wykonaliśmy barwne latawce, które później jak kolorowe  ptaki szybowały po niebie. Dzieci ciężko   pracowały, ale było warto. Następnie wyszliśmy do szkolnego  ogrodu. Tam czekali na nas rodzice. Poczęstowali nas ciepłymi  kiełbaskami z grilla, bułką, ciepłą herbatką oraz ciastem. Potem  zaczęliśmy zabawy i wyścigi z ziemniakiem  w  roli  głównej. Później  dzieci  bawiły się na placu zabaw i grały w piłkę. Impreza  była  udana, pogoda dopisała. Zmęczone, ale  zadowolone dzieci wróciły do domu. Bardzo dziękuję wszystkim rodzicom, którzy  poświęcili czas, pomogli w przygotowaniu  i przeprowadzeniu  imprezy.

Agnieszka  Gołąbek