Medal Komisji Edukacji Narodowej dla Pani Marioli Choły

2012.11.05

24 października  2012 roku w Szkole Muzycznej II stopnia im. M. Karłowicza przy ulicy Solnej w Poznaniu odbyła się uroczystość odznaczenia Medalami za Długoletnią Służbę, Krzyżami Zasługi oraz Medalami Komisji Edukacji Narodowej wielkopolskich nauczycieli i pracowników oświaty. Medale wręczyli pan Przemysław Pacia, Wicewojewoda Wielkopolski i pani Hanna Rajcic –  Mergler, Wicekurator Oświaty.

Jesteśmy bardzo dumni, że wśród odznaczonych znalazła się nauczycielka języka polskiego z naszej Szkoły. Pani Mariola Choły otrzymała Medal Komisji Edukacji Narodowej. To najwyższe odznaczenie jest przyznawane przez Ministra Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania,  w szczególności w zakresie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej, twórczości dla dzieci  i młodzieży oraz kształcenia i doskonalenia nauczycieli.

Serdecznie gratulujemy i  życzymy dalszych sukcesów zawodowych.