WIZYTA W KOMISARIACIE POLICJI WE WRONKACH

2013.11.05

Dnia 30 października 2013r. klasa I b wraz z wychowawczynią wybrała się na wycieczkę do Komisariatu Policji we Wronkach. Przywitał nas starszy sierżant pan Jarosław Nawrot.  Oprowadził   po różnych pomieszczeniach i opowiedział o ich przeznaczeniu. Uczniowie poznali pracę policjantów. Dowiedzieli się, iż nie każdy funkcjonariusz musi chodzić w mundurze. Wysłuchali pogadanki na temat bezpieczeństwa pieszych w ruchu drogowym. Zostaliśmy zaproszeni do świetlicy, gdzie czekała na nas słodka niespodzianka. Dzieci miały okazję obejrzeć, dotknąć i przymierzyć różne akcesoria potrzebne policjantom. Na zakończenie uczniowie obejrzeli radiowóz, a nawet mogli do niego wejść.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i umożliwienie nam poszerzenia wiedzy na temat pracy policjantów i całego komisariatu.

Katarzyna Jęczkowska – wychowawczyni klasy Ib