Jasełka 2013

2013.12.31

„ Przyjdź do mnie mały Jezusiczku – to hasło tegorocznych jasełek.

Występ uczniów klasy 3A i 3B oraz uczniów z klas piątych i szóstych wprowadził nas w niesamowitą atmosferę Świąt Bożego Narodzenia oraz  pogłębił  przeżycie zbawczych wydarzeń związanych z narodzeniem Syna Bożego.  Na scenie pojawiła się Święta Rodzina a przy Niej aniołowie, pasterze, górale, królowie oraz myszy. Przebieg wydarzeń betlejemskiej nocy uświetniły piękne recytacje, śpiew kolęd i pastorałek z towarzyszeniem małej orkiestry flażoletowej i fortepianu. Dzieci występowały w sali gimnastycznej Kornelówki dla społeczności szkolnej i dla rodziców oraz poza szkołą we Wronieckim Domu Kultury i w Hotelu Olympic .

Serdecznie dziękuję wszystkim występującym uczniom, zaangażowanym w przygotowania rodzicom i nauczycielkom: p. Izabeli Świniarskiej, p. Renacie Śliwie, a także p. Markowi Janickiemu  za pomoc w realizacji przedstawienia.

Hanna Janicka