Balik karnawałowy

2014.03.06

26 lutego 2014 r.  odbył się balik karnawałowy dla klas 1 - 3. Najmłodszych uczniów  zabawiali animatorzy z Agencji artystycznej Vivaldii z Poznania.
Zabawie towarzyszyła wspaniała muzyka  oraz ciekawe konkursy. Główną atrakcją balu był konkurs na najciekawszy strój.
W tym roku dzieci przebierały się za postaci z książek Kornela Makuszyńskiego. Główna animatorka wystąpiła w stroju Koziołka Matołka. Najmłodsi przebierańcy stanęli na wysokości zadania, dlatego komisja miała nie łatwe zadanie. Jury w skład którego weszli  animatorzy oraz starsze koleżanki i koledzy z samorządu uczniowskiego, ostatecznie wybrało I, II, III  miejsce  oraz  dwa wyróżnienia  na poziomach klas .  Jedynym krótkim przerywnikiem w zabawie był słodki  poczęstunek, na który dzieci udały się z wychowawczynią do swojej klas.