Uczniowie z kl.I c w roli gospodarza

2014.04.12

28 marca odwiedziły nas dzieci z Przedszkola Nr 2 we Wronkach z p. Anią i Basią. Z wielką radością uczniowie Ic przywitali młodszych kolegów w progach swojej klasy. Już od pierwszej chwili zrobiło się bardzo miło, gdyż panie rozpoznały wśród pierwszoklasistów swoich dawnych podopiecznych. Obudziły się wspomnienia, pojawił się tajemniczy uśmiech  i wypieki na twarzach dzieci. Maluchy zobaczyły, jak wygląda sala lekcyjna i miały możliwość uczestniczenia w zajęciach dydaktycznych. Pięknie zaprezentowały znajomość wszystkich liter, a  pisanie po tablicy kolorowymi kredami wywołało u nich wielki entuzjazm. Mamy ogromną nadzieję, że szkoła wywarła na przedszkolakach pozytywne wrażenie, a nieuchronne przejście z przedszkola do szkoły będzie bezpiecznym, magicznym i ciepłym czasem.