Wycieczka do Poznania

2014.06.04

W  piątek  23  maja  dzieci  z grupy  O A  i  O B   wyjechały  do  Teatru  Animacji. Obejrzały  spektakl  pod  tytułem ,,Jaś  i  Małgosia``. Przedstawienie  bardzo  podobało  się  widzom, nie  zabrakło  ciekawej  scenografii  i  melodyjnych  piosenek, niektóre  z  nich  dzieci  śpiewają  do  dziś.

Potem  przedszkolaki  udały  się  na  spacer  po  Starym  Rynku, by  w  samo  południe  podziwiać  koziołki  na  wieży  ratusza.

Na  zakończenie  wycieczki  dzieci  pojechały  do  McDonald`a, gdzie  mogły  zaspokoić  swój  głód  i  ugasić  pragnienie. Najbardziej  jednak  ucieszyły  ich  zabawki  dołączone  do  zestawów.

Wspólny  wyjazd  sprawił  dzieciom  wiele  radości i satysfakcji, że  potrafiły  wyjechać  bez  rodziców. Pogoda  dopisała, było  słonecznie  i  bardzo  ciepło.

Dzieci  zmęczone, ale  zadowolone  wróciły  do  swoich  domów.

Agnieszka  Gołąbek