Prelekcje TOZ

2014.06.16

W pierwszych dniach czerwca uczniowie wszystkich klas spotkali się z przedstawicielem wronieckiego Oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzetami, panią Natalia Hoffmann - Mellen.

Pani Natalia opowiedziała dzieciom o działalności wronieckiego oddziału TOZ. Zachęcała dzieci do zainteresowania losem zwierząt. Dzieci chętnie opowiadały o swoich podopiecznych, o ulubionych psach i kotach, świnkach, rybkach.

Klasa 1C pod opieka pani Beaty Grabowskiej zorganizowała przy wsparciu Samorządu Uczniowskiego akcję "Zamień swojego pluszaka na pomoc dla zwierząt". Uczniowie przynieśli swoje maskotki, a dochód z ich sprzedaży, która była jeszcze kontynuowana na Festynie Kornelówki, został przekazany na potrzeby wronieckiego oddziału TOZ. W sumie przekazano 666 zł.