„O Złotą, Srebrną i Brązową Wronę”

2014.06.16

W 23 maja o godz.10:00 we Wronkach odbył się Finał XI edycji Konkursu Literackiego dla młodzieży szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich powiatu szamotulskiego "O Złotą, Srebrną i Brązową Wronę". Konkurs organizował Wroniecki Ośrodek Kultury i Klub Literacki „Dąbrówka” w Poznaniu pod patronatem Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej oraz Centrum Animacji Kultury w Poznaniu. W tym roku uczestnicy musieli napisać tekst humorystyczny na temat środowiska szkolnego. Uczniowie Kornelówki, jak co roku, chętnie wzięli udział w literackich potyczkach, a ich prace zostały docenione. Kacper Coda z klasy VIb otrzymał Srebrną Wronę w kategorii szkół podstawowych, a wiersz Mikołaja Kozy z klasy VIa został wyróżniony. Gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim uczniom Kornelówki, którzy wzięli udział w tym konkursie  i życzymy wielu sukcesów!