Obiecali i pojechali

2014.06.16

Dnia 05 czerwca 2014 roku uczniowie klas piątych wyruszyli na podbój Wiednia. Program wycieczki – na bogato. Uczniowie zwiedzili m.in. Operę Wiedeńską, Parlament, Ratusz, Teatr Cesarski, Park Ludowy, Belweder, Stare Miast, Rezydencję Carska, Wzgórze Kahlenberg, Księstwo Lichtenstein, Brno, Austerlitz oraz wiele innych ciekawych miejsc. Z uśmiechem na twarzy powrócili do rodzinnych stron.

Z niecierpliwością czekamy na kolejną, niezwykłą wyprawę. Tym razem …  Lazurowe Wybrzeże?

Chciałabym podziękować za pomoc w opiece nad uczniami p. Agnieszce Kaczmarek, p. Monice Grendzie, p. Justynie Dojas oraz p. Ewie Spychale.

Kolejny raz chciałabym również podziękować rodzicom za zaufanie oraz powierzenie dzieci naszej całodobowej opiece.

Do kolejnego, następnego ….

Dąbrówka Tritt