Świeto Szkoły - Koncert

2014.06.30

W piątek, 13 czerwca 2014 r. w Szkole Podstawowej nr 2 we Wronkach odbyło się Święto Szkoły połączone z Festynem Kornelówki. Na uroczystym apelu podsumowany został Rok Patrona. Wręczone zostały nagrody za udział w licznych konkursach poświęconych Kornelowi Makuszyńskiemu. Tradycyjnie też z okazji Święta Szkoły zaprzysiężona została nowa Rada Samorządu Uczniowskiego i nastąpiło przekazanie sztandaru nowemu pocztowi. Następnie uczniowie na poszczególnych poziomach świetnie bawili się w Korneliadzie. Potem młodsi uczniowie uczestniczyli w koncercie, jaki dla nich przygotowała  Szkoła Muzyczna World of Music Wronki. Wśród wykonawców także byli uczniowie naszej Szkoły. Dzieci z klas pierwszych, drugich i trzecich oraz oddziałów rocznego przygotowania przedszkolnego emocjonalnie reagowały na żywe rytmy melodii.

Dziękujemy Szkole Muzycznej za piękny koncert!