Rozpoczęcie roku szkolnego

2014.09.02

Ukończone już wakacje, zaczyna się praca.
Każdy chętnie i wesoło do szkoły powraca!
Hej-ho, hej-ho, do szkoły by się szło
Szkoła to przygoda znakomita.
Kto nie wierzy, niech przekona się i radośnie z nami szkołę wita!

„Jakże te wakacje były krótkie – przecież dopiero co dostaliśmy świadectwa i żyliśmy wyjazdami nad morze, jezioro czy w góry, a tu już po wszystkim” - takimi słowami przywitała wszystkich przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, Julia Rusinek.
Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 miało szczególny charakter! W progach naszej Szkoły pojawiło się 90 Pierwszoklasistów! Wraz z rodzicami z zasiedli na szkolnej Sali gimnastycznej.
Piękne powitanie dla najmłodszych kolegów przygotowali uczniowie z klasy 2A i 3B pod opieką wychowawczyń, pani Bożeny Turkowskiej i pani Lucyny Salskiej.
W trakcie uroczystości dzieci poznały swoje wychowawczynie, otrzymały drobne upominki. Później zwiedziły szkołę, poznały swoje sale lekcyjne, otrzymały plan zajęć, a w końcu odwiedziły bibliotekę. Z biblioteki pierwszoklasiści wyszli z wypożyczonymi „Elementarzami”. To był niezwykle emocjonujący dzień.