Co nowego w Szkole po wakacjach?

2014.09.25

W czasie wakacji w Szkole wiele się działo!
Swoje oblicze zmieniła szkolna świetlica. Pomieszczenie zostało znacznie powiększone, ocieplona podłoga została przykryta panelami i wykładziną. Na ścianie powieszono telewizor, który umożliwia oglądanie ulubionych bajek. Na jasnych ścianach pojawiły się postacie z bajki „Pingwiny na Madagaskarze”. Te piękne postacie namalowała w czasie wakacji pani Dorota Bugaj, nauczycielka wychowania przedszkolnego.Ulubionym miejscem wypoczynku dzieci stały się piankowe klocki. W świetlicy znajduje się wydzielona część do zabawy i wypoczynku oraz część do ćwiczeń dla dzieci.
Sale nr 4 i 12 zostały specjalnie odświeżone na przyjęcie pierwszoklasistów. Jasne barwy ścian, nowe regały tworzące kąciki zainteresowań, dostosowane do wzrostu dzieci meble ułatwiają najmłodszym wkroczenie do szkolnej przestrzeni, a komputer z dostępem do internetu, głośniki,  rzutnik i ekran  umożliwiają pracę on-line z nowoczesnym elementarzem.
Sala nr 2, w której uczą się klasy 2A i 3B również uzyskała nowy wizerunek. Jednak nie odmalowane ściany okazały się najważniejsze. Praca na lekcjach stała się atrakcyjniejsza dzięki tablicy interaktywnej. Teraz z chęcią dzieci biegną do tablicy, by animować kolejne ćwiczenia. Na tej tablicy dzieci moga pracować dzięki finansowemu wsparciu Fundacji AMICIS.

Wszystkie prace remontowe w czasie wakacji wykonał nasz szkolny konserwator, pan Krzysztof Bartkowiak.