Powitanie jesieni w klasie 1 D

2014.10.01

W  czwartek  25  września  wyjechaliśmy  do  Wartosławia, by  wspólnie  świętować  nadejście  jesieni. Na  miejscu  czekali  rodzice, którzy  specjalnie  dla  nas  rozpalili  ognisko. Oprócz  tego  dzieci  mogły  bez  ograniczeń  korzystać  z  placu  zabaw  oraz  z  obszernego  boiska. W  przerwie  między  kolejnymi  zabawami  swobodnymi, ale  też  zabawami  ze  śpiewem  z  całą  grupą , piekły   kiełbaski  przy ognisku, zajadały  się  pysznym  ciastem od  pani  Kasi.

Dzieci  były  bardzo  zadowolone  z  długiego  pobytu na  świeżym  powietrzu  i  mimo  niezbyt  sprzyjającej  pogody, wróciły  do  domu  z   wypiekami  na  twarzy.

Dziękujemy  wszystkim  rodzicom  za  poświęcony  czas, za  przygotowanie  imprezy, która  przebiegała  w  miłej  atmosferze.

Uczniowie  z  klasy  I d  z  wychowawczynią