Przejdź do wersji tekstowej
A++ A+ A A A A A

Wyjazd na mecz Lech Poznań- Podbeskidzie Bielsko Biała

2014.11.08

W piątek 07.11.2014 wyjechaliśmy na mecz Lecha Poznań, który musiał się zmierzyc z drużyną Podbeskidzie Bielsko Biała. Odjazd odbył się o godzinie 18:30 pod hotelem Olympic.W trakcie przejazdu na stadion śpiewaliśmy w autobusie hymn Lecha. Gdy dojechaliśmy już na stadion trenerzy poszli po bilety na mecz. Posiadając już bilety weszliśmy na stadion i zajęliśmy swoje miejsca na trybunach. Niecirpliwie czekaliśmy na rozpoczęcie meczu, aż sędzia zagwizdał i mecz się rozpoczął. Już w szóstej minucie spotkania lechici strzelili bramkę, a do siatki trafił Dawid Kownacki.  W 73 minucie Lech był bardzo blisko zdobycia bramki, kiedy Jevtic trafił w słupek. Niestety w 89 minucie Śpiączka pokonał Gostomskiego i Podbeskidzie zremisowało. Mecz zakończył się rezultatem 1:1. Do Wronek wróciliśmy około godziny 24:00. Podobała mi się gra zespołu Lecha, lecz gdyby upilnowali napastników przeciwnika pod koniec meczu mieliby zaliczoną wygraną.