W najbliższym czasie...

2014.11.14

Konkurs  plastyczny  dla  uczniów  klas  I  ,,Odblaskowo-bezwypadkowo``

Głównym  zadaniem  konkursu  jest  opracowanie  logo  elementu  odblaskowego.

Format  pracy  A4, technika  dowolna. Na  odwrocie  pracy  należy  podać  dane  uczestnika  konkursu: imię, nazwisko, nazwę i  adres  szkoły   oraz  klasę  ucznia. Prace  należy  oddać  wychowawcy  klasy, do  dnia  17  listopada  2014  r. Organizatorem  konkursu  jest  Komenda  Powiatowa  Policji  w  Szamotułach. Ogłoszenie  wyników  konkursu  nastąpi  w  styczniu.

Ogólnopolski  Konkurs  Plastyczny  ,,Zapobiegamy  pożarom``

Konkurs  przeznaczony  jest  dla  uczniów  klas  I-III. Każdy  uczestnik  może  wykonać  maksymalnie  5  prac. Temat  pracy  to  czynności  strażaków  wykonywane  podczas  ich  pracy. Format  pracy  A3, technika  dowolna.

Prace powinny  zawierać metryczkę. Można  je  składać  do  29  listopada  w  szkole  lub  we  wronieckiej  remizie, 28   listopada  po  godz.18.00, 29  listopada  po  godz.12.00.Laureaci  konkursu  otrzymają  atrakcyjne  nagrody.

Konkurs  ortograficzny  dla  uczniów  klas  III

Regulamin  dostępny  u  organizatora  konkursu- p. Natalii  Antoszewskiej.

Konkurs  plastyczny  w  ramach  Ogólnopolskiego  Programu  Profilaktyki  Zdrowotnej,,Problem  z   głowy``

Aby  wziąć  udział  w  konkursie należy  zilustrować  przygody  Bubble  Boya  i  innych  bohaterów. Format  pracy  A4, technika  dowolna. Wychowawca  klasy  zamieści  zdjęcie  pracy  na  stronie  internetowej  dotyczącej  programu,  do

14  listopada. Prace, które  do  12  grudnia  zbiorą  największą  liczbę  głosów, zostaną  nagrodzone. Na  zwycięzców  czekają  fantastyczne  nagrody!

Konkurs  recytatorski  dla  uczniów  klas  I-III

Aby  wziąć  udział  w  konkursie  należy  przygotować  utwór  wierszowany  związany  z tematyką  świąt  Bożego  Narodzenia. Konkurs  odbędzie  się  na  początku   grudnia. Szczegółowy  regulamin  konkursu  pojawi  się wkrótce.