Andrzejki w klasie 1a

2014.12.08

25 listopada w klasie I A odbył się wieczór wróżb, magii i czarów czyli Andrzejki. Uczniowie rozpoczęli tańce przeplatane andrzejkowymi wróżbami.  Pani odczytywała wróżby dotyczące zawodów, znaczenie wybranych przez dzieci kwiatów czy kolorów. Największą radość sprawiła dzieciom konkurencja ustawiania butów do drzwi, zabawa ta miała wyłonić np. osobę z klasy która jako pierwsza wyjdzie za mąż. Dzieci z entuzjazmem zgadywały co pani odlała z wosku, używając dziurki od klucza.  Dziękuję wszystkim uczestnikom wróżb oraz rodzicom za organizacje.  A każdy kto poznał swoją wróżbę musi teraz starać się, aby ją dobrze wykorzystać, bo mają one swą magiczną moc przez cały rok- do kolejnych „ Andrzejek.”