I Klasowe Mistrzostwa piłki halowej SP nr 2 we Wronkach

2014.12.09

Dnia 03.12.2014 w środę odbyły się I Klasowe Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 2 we Wronkach w piłce halowej. Do turnieju przystąpiło 12 zespołów, każdy zespół liczył 6 zawodników. Drużyny rywalizowały w 4 grupach, w każdej grupie występowały 3 zespoły.  Z każdej grupy do dalszej fazy wychodziły 2 zespoły, gdzie dalej rywalizowały o prawo gry w meczu finałowym.

Wszystkie spotkania były bardzo emocjonujące i zacięte. Wszyscy zawodnicy wykazywali się dużym zaangażowaniem i determinacją w czasie gry.

Każda drużyna otrzymała pamiątkowy dyplom i pierwsze trzy drużyny puchar. Zawodnicy wyróżnieni dodatkowo statuetkę i słodki upominek. Najlepszy zawodnik otrzymał nagrodę rzeczową- piłkę. Wszyscy uczestnicy otrzymali czekoladę i  jabłko.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I Miejsce- V c

II Miejsce- VI a

III Miejsce - IV c

IV Miejsce-  VIa

W turnieju brały udział również klasy: IVb, Va, Vb, IVa, VIb

Najlepszy zawodnik turnieju:

Adrian Dymek- IVc

Najlepszy bramkarz turnieju:

Aleksander Marcinczak- Vc

Najlepszy strzelec turnieju:

Adrian Obst- VI a

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować  Państwu Lisowskim za ufundowanie nagród, bez których organizacja turnieju byłaby bardzo trudna.

Trenerzy:

Fabian Myszkowski