Multimedialna lekcja języka angielskiego

2012.12.02

13 listopada uczniowie klas I, II, III i IV wzięli udział w multimedialnej lekcji języka angielskiego przeprowadzonej przez panią Monikę Szałkiewicz-Nowak,  przedstawicielkę wydawnictwa MacMillan. Pani Szałkiewicz zaprezentowała uczniom ćwiczenia, które są dostępne na płytach CD (załączonych do podręczników nauki języka angielskiego) sprawdzające: czytanie, słuchanie, słownictwo oraz gramatykę.

Dzięki tablicy interaktywnej, zainstalowanej w sali nr 7, uczniowie mają możliwość poznania różnych, ciekawych metod nauki języka. Praca z wykorzystaniem nowoczesnych technik sprawia, że uczniowie, nie tylko na lekcjach języka angielskiego, ale także na innych przedmiotach, mogą w ciekawy sposób zdobywać wiedzę i rozwijać swoje umiejętności.

Uczniowie z zaangażowaniem współpracowali z panią Szałkiewicz, walcząc o „małą, słodką nagrodę”.

Organizator: Dąbrówka Tritt