Przedświąteczna wizyta

2014.12.22

7 grudnia 2014 r. uczniowie klas Ib i IVa, członkowie chóru oraz przedstawiciele RSU pod opieką nauczycieli udali się w przedświąteczną podróż do Domu Dziecka w Szamotułach.
                               Na miejscu serdecznie przywitały wszystkich uczestników wyprawy siostry, które na co dzień opiekują się dziećmi. Mieszkańcy Domu Dziecka mogli obejrzeć przedstawienie pt: ,,Przybieżeli anieli". Po Jasełkach nauczyciele rozdali wychowankom Domu Dziecka upominki, które wcześniej zostały przygotowane i pięknie zapakowane przez uczniów naszej szkoły.
                               W zamian otrzymaliśmy od dzieci, sióstr i opiekunek słodki upominek, dyplom oraz całe mnóstwo radosnych uśmiechów i ciepłych słów. Te ostatnie były najpiękniejszym i najcenniejszym podziękowaniem.
                               Mamy nadzieję, że chociaż na chwilę mogliśmy częściowo spełnić marzenia dzieci i na moment oderwać ich od szarej rzeczywistości.