Jasełka szkole

2014.12.26

W czwartek 18 grudnia 2014 r. przedstawienie bożonarodzeniowe mogli obejrzeć rodzice, nauczyciele oraz uczniowie, którzy w tym dniu organizowali wigilie klasowe. Natomiast w piątek 19 grudnia Jasełka zobaczyli pozostali uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły.
                                Inscenizacja świąteczna została przygotowana przez uczniów klas Ib i IVa , wychowawców I. Świniarską, J. Gebarę oraz chórek szkolny pod opieką H. Janickiej.
                                Mamy nadzieję, że te wspólnie spędzone chwile wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a melodie pastorałek i kolęd długo pozostaną w pamięci.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, nauczycielom, uczniom za zaangażowanie, wsparcie i pomoc w zorganizowaniu szkolnych oraz klasowych Jasełek. Szczególnie jesteśmy wdzięczni rodzicom za ich wielkie serca i hojność, bo to dzięki nim można było przygotować podarunki dla małych mieszkańców Domu Dziecka w Szamotułach.

,,Kiedy wieczór jest zimowy, chaty w śniegu drzemią, nastrój dziwny, wyjątkowy snuje się nad ziemią.
                                Lecz najmilszy, wigilijny wieczór przed Świętami jest tak piękny, taki inny tak oczekiwany".

(K. Chojacka)