Wielkanocne obyczaje

2015.04.02

,,Jak obyczaj stary każe........"

We wtorek 31 marca 2015r. uczniowie naszej szkoły obejrzeli przedstawienie pt: ,,Wielkanocne obyczaje".

Spektakl ten przygotowany został przez kolegów i koleżanki z klasy IVa i IVc pod opieką wychowawców p.J.Gębary i p. D.Walicht
                          oraz chórek szkolny prowadzony  przez p. H.Janicką.

Uczniowie chcieli przypomnieć wszystkim najważniejsze tradycje, zwyczaje i obrzędy związane ze Świętami Wielkiej Nocy oraz wprowadzić
                          nastrój świąteczny. Mamy nadzieję iż cel został osiągnięty, a wszyscy choć na chwilę mogli poczuć klimat zbliżających świąt.

,,Pisanki skradły słońcu kilka złotych promieni, teraz ich jasny blask niech Wasz dom rozpromieni.
                                              Niech nadchodzące święta wielkanocne przyniosą pogodę ducha, spokój i radość wielką".

WESOŁEGO ALLELUJA!