Sport to zdrowie

2015.04.21

Uczniowie  z klas V a i V b przygotowali i zaprezentowali społeczności uczniowskiej "Kornelówki"  apel pod hasłem „Sport to zdrowie”. Celem tego apelu było przekazanie uczniom wiadomości dotyczących roli sportu, znaczenia  prawidłowego odżywiania w życiu każdego człowieka oraz zachęcenie do uprawiania sportów i aktywnego spędzania wolnego czasu. Apel składał się z części teoretycznej przeplatanej ćwiczeniami fizycznymi (elementy gimnastyki, lekkoatletyki oraz układy taneczne). Wszyscy biorący udział w apelu z zainteresowaniem obejrzeli przedstawienie oraz aktywnie uczestniczyli w ćwiczeniach fizycznych prezentowanych przez uczennice z klas V b, V c i VI a. Uzupełnieniem  przekazywanych treści była prezentacja multimedialna, która towarzyszyła w trakcie trwania całego apelu.

Wychowawcy klas:

Iwona Dąbrowska i Aneta Rakowicz