Zielona energia to ratunek dla Ziemi

2015.05.31

Uczniowie, którzy zrealizowali projekt pt."Zielona energia to ratunek dla Ziemi" dnia 20.05. 2015 r. zaprezentowali go uczniom klasy VI B. Projekt miał charakter długoterminowy i wymagał od uczniów różnorodnych działań. Podczas prezentacji projektu jego realizatorzy wykorzystali oczywiście narzędzia TIK jak i działania aktywizujące widzów. Uczniowie klasy VI B otrzymali broszurkę ekologiczną, która zawiera ciekawe informacje dotyczące najbliższego środowiska, ankietę ekologiczną i krzyżówkę do rozwiązania. Aby prawidłowo rozwiązać krzyżówkę należało wykorzystać także wiadomości przekazane w czasie prezentacji. Marek Regdosz, który pierwszy rozwiązał krzyżówkę otrzymał gratulacje i  drobny upominek od realizatorów projektu.

Ewa Spychała