Podsumowanie konkursu

2015.06.21

Od września do kwietnia roku szkolnego 2014/2015 realizowaliśmy zadnia wynikające z regulaminu konkursu regionalnego Na tropach przyrody. Odbyliśmy kilka wypraw do lasu, aby obserwować przyrodę w różnych porach roku. Udoskonaliliśmy sztukę robienia zdjęć, ponieważ sfotografowaliśmy wiele miejsc, roślin i zwierząt leśnych. Wzbogaciliśmy swoją wiedzę o lesie. Naszymi opiekunami byli : wychowawczyni  p. Jolanta Chmurak, leśniczy  p. Ryszrd Bugaj. Wspomagali nas  w działaniach dziadkowie i rodzice. WSZYSTKIM  serdecznie DZIĘKUJEMY. Efektem całorocznych zmagań są prace, które wykonaliśmy : kuferek z pięknym albumem, makieta kępy bukowej w trzech porach roku, sójka z masy papierowej, prezentacja multimedialna. Nasza praca zdobyła WYRÓŻNIENIE !

Grupa przyrodnicza uczniów kl. 3 c
                                                                            Patrycja Kapłon, Leticja Wallicht, Oliwier Stromczyński,