Rozpoczęcie roku szkolnego

2015.09.01

Wypoczęci, opaleni, pełni zapału, energii, ale także przejęci pojawiliśmy się – jak co roku o tej porze – w murach Szkoły, by wziąć udział w uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2015/2016.

Uczniów, nauczycieli, rodziców i wszystkich pracowników Kornelówki przywitali chłopcy z klasy VI c, prezentując krótką, zabawną scenkę o wspomnieniach z wakacji i powrocie do szkoły. Pani Dyrektor Małgorzata Andrzejczak-Skrzypczak powitała młodzież w murach naszej Szkoły, zachęciła do ciężkiej pracy, wytrwałości w odnoszeniu sukcesów porównywalnych z zeszłorocznymi osiągnięciami. Następnie uczniom klas czwartych przedstawiono nauczycieli, z którymi odtąd będą spotykać się podczas lekcji. Po apelu uczniowie udali się do sal lekcyjnych na krótkie spotkania z wychowawcami.

Rok szkolny 2015/2016 czas zacząć!