Dziękujemy!

2015.09.28

Wszystko ma swój czas,

i jest wyznaczona godzina

na wszystkie sprawy pod niebem:

Jest czas rodzenia i czas umierania,

czas sadzenia i czas wyrywania tego, co zasadzono,

czas płaczu i czas śmiechu,

czas zawodzenia i czas pląsów,

czas szukania i czas tracenia (…)

Księga Koheleta 3, 1-6 (fragm.)

Tymi słowami uczniowie, ich rodzice oraz pracownicy Szkoły pożegnali Panią Dyrektor Małgorzatę Andrzejczak-Skrzypczak, która po trzech latach pracy na stanowisku dyrektora opuściła mury Kornelówki.

15 września podczas uroczystego apelu podsumowaliśmy dokonania Pani Dyrektor, mieliśmy okazję podziękować za jej trud i zaangażowanie, życząc jej spełnienia marzeń oraz samych sukcesów w nowej pracy.

Uroczystość rozpoczęła się od występu Jonasza Janickiego grającego na klarnecie.
W imieniu całej Szkoły wystąpiła Pani Wicedyrektor Ewa Napierała, podsumowując pracę Pani Małgorzaty Andrzejczak-Skrzypczak. Pani Dyrektor pożegnała się z uczniami
i współpracownikami, podziękowała także za współpracę rodzicom uczniów. Następnie głos zabrał Przewodniczący Rady Rodziców – Pan Damian Kowalski – życząc Pani Dyrektor wszystkiego co najlepsze. Przyszła w końcu kolej także na uczniów – przedstawiciele klas wręczyli Pani Dyrektor kwiaty.

Słowo miłość za jej troski

słowo wdzięczność za jej trud

dar to skromny ,dar uczniowski

wyśpiewamy z serc jak z nut.