Przejdź do wersji tekstowej
A++ A+ A A A A A

Apel podsumowujący

2013.02.10



Dnia 1 lutego 2013 odbył się apel podsumowujący pracę uczniów w pierwszym semestrze.

 

UCZNIOWIE  WYRÓŻNIENI W NAUCE I ZACHOWANIU

 

 

Klasa IV a:

 

1)  Natalia Szablewska            4,92  wzorowe

2)  Mikołaj Słomiński               4,76  bardzo dobre

3)  Adrian Obst                       4,76  bardzo dobre

 

Klasa IV b:

1)  Adrianna Szablewska         5,23  wzorowe

2)  Marek Regdosz                  5,08  bardzo dobre

 

Klasa V a:

1)  Julia Naparty                      5,1  wzorowe

2)  Kamil Pujanek                    5,1  wzorowe

3)  Martyna Kawecka 4,9  wzorowe

 

Klasa V b:

1)  Paulina Kaszkowiak           5,0  wzorowe

2)  Kacper Coda                     5,0  wzorowe

 

Klasa V c:

1)  Michał Jeżewski                 5,1  wzorowe

2)  Jagoda Krygier                   5,0  wzorowe

3) Marta Zielińska                   5,0  wzorowe

 

Klasa VI a:

1) Wojciech Biniek                  5,2  wzorowe

 

Klasa VI b:

1) Oliwia Napierała                 5,2  wzorowe

2) Kajetan Nowak                  5,2  wzorowe

 

Klasa VI c:

1) Martyna Dudek                   5,3  wzorowe

2) Joanna Regdosz                  5,2  wzorowe

3) Maja Krygier                      5,2  wzorowe

4) Oliwia Kurasz                     4,89 wzorowe

5) Wojciech Nowak                4,89 wzorowe

6) Natalia Mellen                     4,78 wzorowe

7) Cyprian Kropaczewski        4,78 bardzo dobre 

 

KONKURSY  W  I  PÓŁROCZU

 

 

 

 

1)     VIII Konkurs Ortograficzny dla klas IV – VI  (p. Choły, p. Walicht, p. Góral)

 

 

KLASY  CZWARTE

 

I MIEJSCE : Adrianna Szablewska  kl. IV b

II MIEJSCE: Szymon Grenda  kl. IV a

III MIEJSCE: Krystian Górniak  kl. IV b     

 

 

            KLASY  PIĄTE

 

I  MIEJSCE: Julia Naparty  kl. V a

II  MIEJSCE:  Martyna Kawecka kl. V a

III  MIEJSCE: Sara Skrzypczak  kl. V a

 

            KLASY  SZÓSTE

 

 I  MIEJSCE: Martyna Dudek  kl. VI c

II  MIEJSCE: Marta Bartkowiak  kl. VI a

III  MIEJSCE: Oliwia Napierała  kl. VI b

  

2)    III Powiatowy Konkurs  Plastyczny „Liryka, liryka Zielonego Konstantego”

 

3)    Powiatowy Konkurs Ekologiczny pt. „Alternatywne źródła energii = czyste powietrze”

               II MIEJSCE: Maja Krygier  VI c

III MIEJSCE: Natalia Felek Kl. V a

 

4)    Szkolny konkurs: „Aerodyna – co to jest?” (p. Gębara)

               I  MIEJSCE: Hubert Cypel   kl. V c

II  MIEJSCE: Marta Judek   kl. VI b

III  MIEJSCE: Maja Krygier  kl. VI c     

 

 5)    Szkolny Konkurs „Sudoku” (p. Raś)

 

 6)    Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Test Matematyczny Oxford”

 

 7)    Wojewódzki konkurs matematyczny organizowany przez Kuratorium.

 

8)    Konkurs z języka angielskiego; „Edi Pingwin” ( p. Tritt)

 

Klasa IV a:    Szymon Grenda

                        Piotr Piechowiak

                        Jakub Gralak

                        Szymon Frankowski

                        Adrian Obst

 

Klasa IV b:    Marek Regdosz

                        Krystian Górniak

 

Klasa V b:      Kamila Kamieniczna

                        Paulina Kaszkowiak

 

Klasa VI a:    Olga Orzechowska

                        Marta Bartkowiak

                        Wojciech Biniek

                        Tytus Lemiesz

 

Klasa VI b:    Olga Sobkowiak

                        Oliwia Napierała                                         

 

 
9)    Konkurs z religii dla klas IV – VI pt. „Jan Paweł II – człowiek wiary” – związany z wystawą papieską.

 

10) W hołdzie Janowi Pawłowi II pt. „Ocalić od zapomnienia”.

 

11)  Konkurs: „ Najpiękniejsza szopka bożonarodzeniowa.”

 

12)  Konkurs: „Najpiękniejsza i największa gwiazda betlejemska”

 

13)  Projekt Multimedialny:  „Święta Joanna Beretta Molla – Święta w codzienności”