Uczniowie naszej szkoły na Pikniku Ekologicznym

2016.06.09

Dnia 05.06.16r. podczas Pikniku Ekologicznego we Wronkach odbyło się wiele konkursów, w których wzięli udział nasi uczniowie.

W konkursie na „ekoscenkę” uczennice z klasy IVA: Leticja Wallicht, Anna Kowalska, Zofia Zielińska, Laura Szulc i uczennice z klasy IVB: Alicja Napierała, Gabriela Brzóska zdobyły pierwsze miejsce. Uczniowie przygotowali i zaprezentowali także wspaniałe  konkursowe „ekostroje”. W tym konkursie drugie miejsce zdobyła Patrycja Kapłon. Nasza szkoła zajęła drugie miejsce w konkursie na zbiórkę nakrętek plastikowych. Natomiast Julita Cudaszewska i Zuzanna Stachowiak otrzymały nagrody za udział w akcji ekologicznej „Listy dla Ziemi”. Podsumowany został konkurs plastyczny „Bez wody nie ma życia”. W kategorii klas I – III drugie miejsce zajęła Barbara Wójcik, trzecie miejsce zdobyła Julia Marciniak, a w kategorii klas IV – VI drugie miejsce zajął Mikołaj Raś.

Dziękuję wszystkim uczniom za udział w konkursach i Pikniku Ekologicznym.

Gratuluję wszystkim laureatom konkursów.

Ewa Spychała