Festyn rodzinny Kornelówki

2016.06.12

Dnia 4 czerwca odbył się w naszej szkole Festyn Rodzinny „Kornelówki”. Na dzieci i ich rodziny czekała moc atrakcji przygotowana przez grupę Małego Inżyniera z Poznania: stoiska interaktywne (pokaz robotów, interaktywny pokaz zabawek fizycznych), warsztaty (robotyki Lego Mindstorms, Laboratorium chemiczne, Laboratorium kolorowej chemii), a także duży pokaz chemiczny.

Bardziej wysportowani mogli skorzystać ze stacji zadaniowych, a także konkurencji sportowych. Przygotowano również stoiska związane z innowacjami pedagogicznymi tj. zdrowym odżywianiem i ekologią.

Dla łasuchów tych mniejszych, i tych większych rozpalono grilla, można również było spróbować domowych wypieków z Kawiarence Słodkości.

Nasi uczniowie przygotowali również pokaz „Pokaż, co potrafisz”, gdzie przed szeroką publicznością prezentowali swoje umiejętności i talenty.

Wszystkim zaangażowanym w pomoc i organizację serdecznie dziękujemy.