NAGRODZENI UCZNIOWIE – CZŁONKOWIE SKO

2016.06.30

Bank Spółdzielczy we Wronkach nagrodził czworo uczniów naszej szkoły systematycznie oszczędzających w ramach Szkolnej Kasy Oszczędności:

·         Leticję Wallicht z klasy IV a,

·         Bartosza Napierałę z klasy V c,

·         Julię Suchowierską z klasy II b,

·         Kacpra Michalskiego z klasy IV a.

Nagrodzeni uczniowie dokonali największej ilości wpłat w roku szkolnym 2015/2016, a ponadto wykazali się regularnością, tzn. dokonywali wpłat w każdym miesiącu.

Bank Spółdzielczy ufundował także nagrodę dla  Maksymiliana Jerzyńskiego – ucznia klasy V c, który wziął udział w konkursie „Jest gifosko” organizowanym przez Spółdzielczą Grupę Bankową. Zadaniem uczniów było stworzenie animacji, w której pokażą, jak cieszą się z wygranej. Maksymilian Jerzyński stworzył animowany gif, który został opublikowany na stronie www.skowsgb.pl. Następnie cała społeczność uczniowska przystąpiła do głosowania – udało nam się zaangażować wiele osób. Niestety uczeń nie znalazł się wśród zwycięzców, ale trud włożony w przygotowanie pracy konkursowej był godzien nagrodzenia. W czasie trwania głosowania popularyzowana była idea oszczędzania wśród dzieci i młodzieży, członkostwa w SKO oraz wiedza o działalności banków spółdzielczych i Spółdzielczej Grupy Bankowej.

Nagrodzonym uczniom serdecznie gratuluję!

Eliza Paszyk – opiekun Szkolnej Kasy Oszczędności