Nabór do klasy sportowej - klasa czwarta rok szkolny 2013/2014

2013.03.13

REKRUTACJA DO KLASY SPORTOWEJ

Klasa czwarta – rok szkolny 2013/2014

Od nowego roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 2 we Wronkach będzie funkcjonować klasa sportowa. Dotychczasową formułę szkolenia sportowego polegającą na zwiększonej liczbie godzin z wychowania fizycznego dla międzyoddziałowych grup chłopców w zakresie piłki nożnej, zastąpi  jeden oddział sportowy ze specjalizacją w dwóch dyscyplinach: piłce nożnej i piłce siatkowej.

Zostały przygotowane specjalne programy uwzględniające wymagane podstawy programowe zajęć z wychowania fizycznego oraz zajęcia w wymienionych wyżej dyscyplinach.

Szkolenie I grupy chłopców w zakresie piłki nożnej (dla chłopców) prowadzone będzie we współpracy z MKS Błękitni Wronki partnera Akademii Lecha Poznań.

Szkolenie II grupy w zakresie piłki siatkowej (dla dziewcząt i chłopców) prowadzić będzie nauczyciel Szkoły we współpracy z UKS WRONA.

Po zakończeniu nauki w Szkole Podstawowej dla chętnych istnieje możliwość kontynuacji  pasji sportowych w piłce nożnej w Gimnazjum na ul. Leśnej, a w piłce siatkowej w Gimnazjum na ul. Polnej.

18 marca 2013 r. o godz. 16.00 trzecioklasiści i ich rodzice mogą obejrzeć trening piłki siatkowej prowadzony w ramach UKS WRONA w Sali gimnastycznej Szkoły.

Chętnych do klasy sportowej zapraszamy na spotkania informacyjne:

Piłka siatkowa - 8 kwietnia 2013 r. o godz. 16.30  w Sali nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Poznańska 46

Piłka nożna - 8 kwietnia 2013 r.  o godz. 18.30  w hotelu OLYMPIC, ul. Leśna 15a

Szczegóły na ulotkach poniżej: