2016.08.24

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Dobiegł końca pracowity rok szkolny 2015-2016. 24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku. Tego dnia z Kornelówką pożegnali się także uczniowie klas szóstych.

Apel w sali gimnastycznej rozpoczął się od poloneza, którego zatańczyli – w towarzystwie pani Dyrektor i pani Wicedyrektor – uczniowie klas VI a, VI b i VI c. Szóstoklasiści odebrali świadectwa z rąk wychowawców: pani Iwony Dąbrowskiej, pani Anety Rakowicz i pani Alicji Raś. Był również czas na gratulacje dla Rodziców, nagrody dla uczniów, życzenia dla absolwentów złożone przez panią Dyrektor i Przewodniczącego Rady Rodziców. Uczniowie podziękowali swoim nauczycielom za sześć lat pracy, nauczania, wychowania, wsparcia i serdeczności. Lata spędzone w szkole podsumowali krótkim występem – montażem słowno-muzycznym. Była to okazja do wzruszeń i wspomnień.

W sali gimnastycznej rozdano również świadectwa z wyróżnieniem uczniom klas czwartych i piątych. Po apelu młodzież udała się do sal lekcyjnych na ostatnie przed wakacjami spotkanie ze swoim wychowawcą. Tu pozostali uczniowie otrzymali świadectwa, pożegnali się z kolegami, koleżankami i wychowawcą, po raz kolejny usłyszeli o konieczności bezpiecznego spędzania wakacji i opuścili mury szkoły. Powrócą do niej 1 września.