2016.11.02

Wyjazd uczniów wraz z klubem MKS Błękitni Wronki do Poznania na mecz Lecha Poznań z Wisłą Płock. 29.10.2016 (Sobota) godz. 20:30

Nasi uczniowie w sobotę udali się na mecz do Poznania pomiędzy Lechem Poznań a Wisłą Płock. Mecz zakończył się wygraną Lecha Poznań 2-0. W wyjeździe uczestniczyli zawodnicy klubu MKS Błękitni Wronki i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 we Wronkach, którzy uczą się w klasach sportowych. Wybrana grupa 25 uczniów wyprowadzała flagę ekstraklasy w trakcie rozpoczęcia spotkania. Było to ogromne wyróżnienie dla naszych uczniów, którzy mogli poczuć się jak piłkarze, będąc na murawie stadionu. Po zakończeniu spotkania nasi uczniowie przybijali piątki z piłkarzami biegnącymi wokół stadionu.

Dzieci były bardzo zadowolone, z zaciekawieniem oglądały mecz, przy okazji kibicując drużynie Lecha Poznań.

Dziękujemy rodzicom: Panu Hibnerowi, Czaprańskiemu, Gorącemu, Dymkowi za pomoc w opiece nad naszymi zawodnikami podczas wyjazdu, dziękujemy również nauczycielom: Fabianowi Myszkowskiemu i Bartoszowi Hoffmannowi za umożliwienie wyjazdu.