Przejdź do wersji tekstowej
A++ A+ A A A A A

Rachmistrz

2013.03.25



 Od 21 lutego 2013 roku wszyscy uczniowie klas czwartych brali udział w szkolnym konkursie matematycznym RACHMISTRZ. Przez  miesiąc zmagając się czasami z bardzo karkołomnymi rachunkami walczyli o tytuły: Rachmistrza, Rachmistrza błyskawicznego, Rachmistrza cierpliwego, Rachmistrza bezbłędnego oraz Super Rachmistrza.

Poszczególne tytuły zdobyły następujące osoby:

Rachmistrza:

                         Sara Bartkowiak kl.IVa

                         Julia Chojan kl.IVa

                         Marika Frąckowiak kl. IVa

                         Dagmara Kaczmarek kl. IVa

                         Wiktoria Markowska kl.IVa

                         Patrycja Maślona kl.IVa

                         Karina Śmigielska kl.IVa

                         Natalia Szablewska kl.IVa

                         Roksana Szymkowiak kl.IVa

                        Szymon Frankowski kl.IVa

                        Jakub Gralak kl.IVa

                        Szymon Grenda  kl.IVa

                         Dawid Grenda kl.IVa

                         Ernest Helwich kl.IVa

                         Adrian Obst kl.IVa

                         Fryderyk Piasek kl.IVa

                        Piotr Piechowiak kl.IVa

                         Norbert Rusinek kl.IVa

                         Igor Stróżyński kl. IVa

                         Natalia Golon kl.IVb

                         Marek Miner kl.IVb

                        Gracjan Radzi kl.IVb

                         Katarzyna Kwaśna kl.IVb

                         Larysa Tafelska kl.IVb

                         Mikołaj Kałek kl.IVb

                         Marek Regdosz kl.IVb

                         Krystian Górniak kl.IVb

 

Rachmistrza błyskawicznego:

                                              Kasia Kwaśna kl. IVb

                                              Julia Chojan kl. IVa

                                              Natalia Szablewska kl. IVa

                                              Marek Regdosz kl. IVb

                                              Ernest Helwich kl. IVb

                                              Piotr Piechowiak kl. IVa

 

Rachmistrza cierpliwego:

                                            Sara Bartkowiak kl. IVa

                                            Patrycja Maślona kl. IVa

                                            Natalia Szablewska kl.IVa

 

Rachmistrza bezbłędnego:

                                          Sara Bartkowiak kl. IVa

                                          Natalia Szablewska kl.IVa

 

Natalia Szablewska uczennica klasy IVa, która zdobyła wszystkie tytuły

zostałaSuper Rachmistrzem.

 Gratuluję i życzę dalszych matematycznych sukcesów.

Opiekun konkursu: Alicja Raś