Drużyna Wielkoducha rusza do akcji

2016.11.30

Dzisiaj w naszej szkole odbyły się warsztaty dla  członków Szkolnego Klubu Wielkoducha, prowadzone przez p. Martynę Badurę - trenera artystycznego CREO, Ryszarda Michalskiego - koordynatora programu Wielkoduchy oraz Natalię Stroiwąs - przedstawiciela  Fundacji INEA.

Podczas spotkania dzieci dowiedziały czym jest program Wielkoduchy, a także dlaczego warto pomagać innym. Na zajęciach powstały również maskotki Wielkoducha, które następnie przeznaczone zostaną na aukcje charytatywne. Dochód z nich uzyskany  zostanie przeznaczony na rzecz dzieci niewidomych z ośrodka w Owińskach.

Martin Luther King powiedział kiedyś, że "Najbardziej niezmiennym i ważnym pytaniem życia jest: Co robisz dla innych?". Myślę, że nasi mali wolontariusze już niedługo będą mogli na to pytanie napisać referatJ

E. Garstecka