MIKOŁAJKOWY FESTYN SPORTOWY – 8 GRUDNIA 2016 r.

2016.12.08

Naszą Szkołę odwiedzili dzisiaj wyjątkowi goście - przedszkolaki z przedszkola na Placu Wolności. Przybyli wraz ze swoimi wychowawczyniami na Mikołajkowy Festyn Sportowy. Imprezę, która w swoim założeniu miała służyć integracji przedszkolaków z ich przyszłą szkołą. Nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali dla najmłodszych moc atrakcji. Dzieciaki mogły biegać, skakać, wspinać się, pokonywać tunel. Pierwszy kontakt ze szkołą bardzo się maluchom podobał, były pełne zapału i niespożytej energii. W podziękowaniu zatańczyli dla grupy szkolnej „zerówki” zumbę. Uśmiechy i brawa nie miały końca. Rada Rodziców SP nr 2 ufundowała uczestnikom festynu soki do picia. Okazały się niezbędne po pełnych aktywności fizycznej chwilach spędzonych w sali gimnastycznej.

Zarówno goście jak i organizatorzy pozostali z niezapomnianymi wrażeniami mile spędzonego czasu.

Iwona Kruszona, Małgorzata Anioł,

Fabian Myszkowski, Bartosz Hoffmann